ÖN YÜZEY İŞLEMLER

Ön yüzüy işlemleri anlatan bilgi...

1 DALDIRMA TEMİZLİK KİMYASALLARI


1 Alkaline Cleaner CAC GENEL AMAÇLI DEMÜLSİFİYE TEMİZLİK KİMYASALIDIR. DEMİR VE DEMİR İÇERMEYEN METALLER İÇİN UYGUNDUR.

2 Alkaline Cleaner HD DEMİR VE DEMİR İÇERMEYEN METALLER İÇİN KULLANILABİLEN AĞIR İŞLEM TEMİZLİK KİMYASALIDIR. YOĞUN KİR VE GRES GİBİ KİRLİLİKLERİ TEMİZLEMEKTE KULLANILIR.

3 Cleaner BOS YÜKSEK VERİMLİ GENEL AMAÇLI, EMÜLSİFİYE ÖZELLİKLİ ALKALİ TEMİZLİK KİMYASALIDIR. CLEANER BOS DÜŞÜK KONSANTRASYONLU KURULUMLARDA DAHİ DEMİR VE DEMİR İÇERMEYEN METALLERİN YÜZEY TEMİZLİĞİNDE KULLANILABİLİR.

4 Econoclense S GENEL AMAÇLI ALKALİ SIVI TEMİZLİK KİMYASALIDIR. EMÜLSİFİYE ÖZELLİKLİ KONSANTRE ÜRÜNÜMÜZ DEMİR VE DEMİR İÇERMEYEN METALLER İÇİN KULLANILABİLİR.

5 Econoclense L EMÜLSİFİYE VE DÜŞÜK KÖPÜK ÖZELLİKLİ SIVI TEMİZLİK KİMYASALIDIR. KLORİN İÇEREN SOLVENTLER İLE TEMİZLİKTE ÖN TEMİZLİK GEREKSİNİMİNİ KALDIRIR. SPRAY VE DALDIRMA YÖNTEMLERİ İÇİN UYGUNDUR.

6 Cleanaid ASİDİK VE ALKALİ TEMİZLİK KATKISI. ÇOK AMAÇLI OLARAK HEM ASİT İNHİBİTÖRLERİNDE HEMDE ALKALİ TEMİZLİK KİMYASALLARINDA KATKI OLARAK KULLANILABİLİNİR.

7 Alkaline Cleaner 45 CLEANER 45 MÜKEMMEL GENEL AMAÇLI ALKALİ TEMİZLİK KİMYASALIDIR. ULTRASONİK TEMİZLİKTE KULLANILABİLİR. YÜKSEK YÜZEY AKTİVE ÖZELLİKLİ ÜRÜNÜMÜZ DEMİR VE DEMİR İÇERMEYEN METALLERDE DÜŞÜK KONSANTRASYON ORANLARINDA DAHİ ÇOK İYİ SONUÇLAR VERMEKTEDİR.

8 Procirc 1522 DEMİR VE DEMİR İÇERMEYEN METALLER İÇİN KULLANILABİLEN ASİDİK SIVI DALDIRMA TEMİZLİK KİMYASALIDIR. ÖZELLİKLE SARI METALLER İÇİN MÜKEMMELDİR.

9 Econoclense NS ALKALİ ÖZELLİKLİ SIVI TEMİZLEYİCİ. DEMİR VE DEMİR İÇERMEYEN METALLER İÇİN YOĞUN TEMİZLEYİCİDİR.
2 ELEKTROLİTİK TEMİZLİK KİMYASALLARI


1 Cleaner LF/LFT YÜKSEK ALKALİ ÖZELLİKLİ ELEKTROLİTİK TEMİZLİK SİSTEMİDİR. KUVVETLİ SURFACTANT İÇERİĞİ VE MİNİMUM KÖPÜK OLUŞUMU ÖZELLİKLİDİR.

2 Econoclense EFR ALKALİ ÖZELLİKLİ SON KADEME SİYANÜR İÇERMEYEN ELEKTROLİTİK TEMİZLİK SİSTEMİDİR.

3 Econoclense ENF BAKIR, PİRİNÇ VE ÇİNKO DÖKÜM MALZEMELERİN SON ADIM ANODİK TEMİZLİK İŞLEMİNDE KULLANILAN ALKALİ ELEKTROLİTİK TEMİZLİK SİSTEMİDİR.

4 Econoclense EK ALKALİ ÖZELLİKLİ SON KADEME SİYANÜR İÇEREN TEMİZLİK SİSTEMİDİR. TÜM METALLER İÇİN KULLANILABİLİR.

5 Econoclense ECN DÜŞÜK KÖPÜK YAPAN, SİLİKATSIZ, ELEKTROLİTİK KULLANIMA İÇİN SİYANÜR İÇEREN TEMİZLİK SİSTEMİDİR. DEMİR VE DEMİR İÇERMEYEN METALLER İÇİN KULLANILABİLİR.
3 ÇİFT AMAÇLI SICAK/ELEKTROLİTİK TEMİZLİK KİMYASALLARI


1 Alkaline Cleaner CAC GENEL AMAÇLI DEMÜLSİFİYE TEMİZLİK KİMYASALIDIR. DEMİR VE DEMİR İÇERMEYEN METALLER İÇİN UYGUNDUR.

2 Cleaner 606 YÜKSEK ALKALİ ÖZELLİKLİ SICAK/ELEKTROLİTİK TEMİZLİK KİMYASALIDIR. DEMİR VE DEMİR İÇERMEYEN METALLER İÇİN UYGUNDUR. AĞIR KİRLERİN VE GRESLERİN TEMİZLENMESİNDE ÇOK ETKİLİDİR.

3 Alkaline Cleaner HD DEMİR VE DEMİR İÇERMEYEN METALLER İÇİN KULLANILABİLEN AĞIR İŞLEM TEMİZLİK KİMYASALIDIR. YOĞUN KİR VE GRES GİBİ KİRLİLİKLERİ TEMİZLEMEKTE KULLANILIR. ELEKTROLİTİK TEMİZLİK KULLANIMI İÇİN UYGUNDUR.

4 Econoclense SEF YÜKSEK ALKALİ ÖZELLİKLİĞİ İLE DEMİR VE DEMİR İÇERMEYEN METALLERİN TEMİZLİĞİNDE ETKİLİDİR.

5 Alkaline Cleaner 45 CLEANER 45 MÜKEMMEL GENEL AMAÇLI ALKALİ TEMİZLİK KİMYASALIDIR. ULTRASONİK TEMİZLİKTE KULLANILABİLİR. YÜKSEK YÜZEY AKTİVE ÖZELLİKLİ ÜRÜNÜMÜZ DEMİR VE DEMİR İÇERMEYEN METALLERDE DÜŞÜK KONSANTRASYON ORANLARINDA DAHİ ÇOK İYİ SONUÇLAR VERMEKTEDİR.
4 AKTİVASYON-İNHİBİTÖR VE PARLATMA KİMYASALLARI


1 Econovate Plus

2 Econovate SON DERECE KUVVETLİ AKTİVASYON ÖZELLİKLİ KURU ASİT TUZUDUR. DEMİR VE DEMİR İÇERMEYEN METALLER İÇİN UYGUNDUR.

3 Procirc 900 BAKIR YÜZEYİNİN PARLATILMASINDA VE PÜRÜZLERİNİN AZALTILMASI İÇİN KULLANILAN ASİDİK DALDIRMA PROSESİDİR. AZOT GAZI ÇIKIŞI MİNİMUM SEVİYEDEDİR.

4 Econovate A ALUMİNYUM ALAŞIMLARI İÇİN HF YERİNE KULLANILABİLEN ASİT AKTİVASYON PROSESİDİR.

5 Ferravel DÜŞÜK KARBON İÇERİKLİ ÇELİKLERİN YÜZEY PÜRÜZLERİNİN GİDERİLMESİNDE KULLANILIR. AYRICA PARLATMA ÖZELLİĞİ VARDIR.

6 Brasspol BAKIR ALAŞIMLI METALLERİN YÜZEYİNİN PARLATILMASINDA VE PÜRÜZLERİNİN AZALTILMASI İÇİN KULLANILAN ASİDİK DALDIRMA PROSESİDİR. ANA METALE ATAK YAPMASI VEYA KARARTMASI RİSKİ YOKTUR.

7 Pickle Aid MİNERAL ASİT BAZLI (HİDROKLORİKİ FOSFORİK VE SÜLFÜRİK ASİT) PICKLING SOLUSYONLARINA İLAVE EDİLEBİLEN HIZLANDIRICI , SÜREKLİ VE EFEKTİF TEMİZLİK SİSTEMİ SAĞLAYICI ÖZEL TAKVİYEDİR. METAL YÜZEYİNDEKİ OKSİTLERİN VE OKSİT TABAKALARININ SÖKÜLMESİNİ HIZLANDIRDIĞI GİBİ İÇERİĞİNDE BULUNAN KUVVETLİ İNHİBİTÖR İÇERİĞİ İLE ASİT BANYOSUNUN ANA METALE VERECEĞİ ZARARI VE HİDROJEN GEVREKLİĞİ RİSKİNİ AZALTIR.
5 ALÜMİNYUM İŞLEM KİMYASALLARI


1 Alibrite 170 ALUMİNYUM METALİ YÜZEYLERİNİN KİMYASAL POLİSAJI İÇİN GELİŞTİRİLMİŞ ÜRÜNÜMÜZDÜR.

2 Alchromate ALUMİNYUM ÜZERİ SARI KROMAT FİLM TABAKASI OLUŞTURUR. DEF STAN 03-18 ONAYLIDIR.

3 Econovate A ALUMİNYUM ALAŞIMLARI İÇİN HF YERİNE KULLANILABİLEN ASİT AKTİVASYON PROSESİDİR.

4 Cleaner 607 ALUMİNYUM İÇİN AŞINDIRMA ÖZELLİKLİ KROMAT VE ZİNCAT PROSESLERİ ÖNCESİ KULLANILAN TEMİZLİK ÖN İŞLEM PROSESİDİR.

5 Cleaner 505 DEMİR İÇERMEYEN METALLER İÇİN DÜŞÜK ALKALİ İÇERİKLİ TEMİZLİK PROSESİDİR. ALUMİNYUM VE DEĞERLİ METALLER İÇİN AŞINDIRMA ÖZELLİĞİ OLMAYAN İDEAL TEMİZLİK PROSESİDİR. ULTRASONİK UYGULAMALARI İÇİN MÜKEMMEL SEÇİMDİR.

6 Phoschromate ALUMİNYUM ÜZERİ KROMAT/FOSFAT DÖNÜŞÜM PROSESİDİR. YÜZEYDE ŞEFFAF KOROZYONA DAYANIKLI FİLM TABAKASI MEYDANA GETİRİR. BOYA ALTI UYGULAMALARI İÇİN İDEALDİR.

7 Alzon ZİNKAT PROSESİ

8 Etchall ALUMİNYUM ÜZERİ AŞINDIRMA ÖZELLİKLİ ALKALİ SIVI KİMYASAL

9 AL 65 SIVI ASİDİK TEMİZLEME VE OKSİTLENMEYİ ÖNLEYİCİ KİMYASAL